uvodni-stranaprofil-firmyco-nabizimereferencekontaktynovinky

Profil stavební společnosti Annap, s.r.o. - jaké služby v oblasti stavební firmy Vám můžeme nabídnout?


Stavební firma Annap s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008, kdy vznikla transformací z fyzické osoby Peter Anna – stavební práce, působící na českém trhu od července 1995. Naše firma Annap s.r.o. provádí veškeré stavební práce. Stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce fasád – zateplování, rekonstrukce bytových jader, inženýrských sítí a pěších komunikací. Sídlem firmy je Náměšť nad Oslavou (okres Třebíč).

Firma s růstem vybavení a růstem zkušeností v oblasti stavební výroby postupně přecházela od drobných zakázek z řad domácností, přes subdodávky větších stavebních akcí pro stavební firmy, až po dnešní stav, kdy je firma schopna samostatně dodat velká stavební díla jak pro soukromou klientelu, tak pro firemní zákazníky, ale i pro obce a města. Firma si získala pevné místo na trhu stavebních prací převážně v oblasti třebíčského regionu a brněnska, ale nezanedbatelnou měrou se na jejich zakázkách podílí zahraniční zakázky na Slovensku.

V současné době se firma zabývá kompletní nabídkou stavebních prací, kde je její velikou předností vynikající poměr ceny a kvality prací a osobní přístup k potřebám zákazníka. To vše se projevuje na jejím stabilním růstu ekonomických ukazatelů.

Firma rozšířila své aktivity do ubytovacích, sportovních a pohostinských služeb. Za tímto účelem pořídila nemovitost v Náměšti nad Oslavou, kterou k těmto účelům přestavuje.

Naše hlavní priority jsou: kvalita provedených prací, komplexnost nabídky, dodržení daných termínů.

 

Adresa stavební firmy Annap, s.r.o.

Ke Křišťálovu 728, Náměšť nad Oslavou, 675 71 (Třebíč - Vysočina).

Nové fotografie (02.01.2010)

V sekci revefence jsou nové fotografie z Bioplynových stanic

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.